Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě.

Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (2) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (3) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (4) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (5) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (6) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (7) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (8) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (9) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (10) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (11) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (12) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (13) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (14) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (15) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (16) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (17) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (18) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (19) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (20) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (21) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (22) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (23) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (24) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (25) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (26) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (27) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (28) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (29)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (2) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (3)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (4) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (5) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (6)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (7) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (8) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (9)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (10) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (11) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (12)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (13) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (14) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (15)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (16) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (17) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (18)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (19) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (20) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (21)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (22) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (23) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (24)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (25) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (26) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (27)
Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (28) Prostorný dům pro klidné a pohodlné bydlení s výhledem, v příjemné lokalitě. (29)
 • Adresa: Do borovin 199, Praha 5 - Lochkov (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Domy > Rodinný
 • Typ budovy: panel
 • Dispozice: 7+1
 • Stav objektu: výborný
 • Počet pater: 2
 • Počet bytů: 1
 • Zastavěná plocha: 153 m2
 • Užitná plocha: 230 m2
 • Plocha pozemku: 770 m2
 • Elektroinstalace: 220/380 V
 • Topení: Ústřední topení
 • Zdroj vody: vodovod
 • Energetická náročnost: D
 • K dispozici: 1. 4. 2017

Cena:

9 950 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Pavel Forétek
Telefon: 602360222
E-mail: pavel.aa@seznam.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Přímo od majitele!, disp. 7 + 1, 2 koupelny, sauna, terasa, balkon, dvojgaráž, venkovní posezení, okrasná zahrada. Pozemek 770 m2. Přízemí: Předsíň, vstupní hala, obývací pokoj s krbem a přímým vstupem na terasu, kuchyně, spíž, komora, pracovna, koupelna se sprchovým masážním boxem, WC a saunou, technická místnost, dvojgaráž. Schodiště z masivu. V patře:4 pokoje, koupelna s vanou, bidetem a wc, balkon. Kolaudováno 2003, průběžná údržba, dobrý stav. Plynový kotel s ohřevem tuv, podlahové topení a radiátory. Podlahy: laminát, dlažba, pvc. Okna plastová, bezpečnostní žaluzie, v přízemí nerozbitná skla, alarm, centrální vysavač. Konec slepé ulice, jižní orientace, mírný svah. Ohniště, gril, živý plot, jezírko s umělým potůčkem, sklípek i pro posezení, kůlna, studna. Bezproblémoví a klidní sousedé. Prostorná dvojgaráž s vraty a vjezdovou bránou na dálkové ovládání, dvě parkovací stání na pozemku. Prostorná půda. Vynikající dopravní dostupnost na Pražský okruh, bus na metro nebo vlak Radotín. V místě: mš, obchod, restaurace, služebna městské policie, sportoviště, park. V okolí prostor pro sport i rekreaci, příroda, chráněné území, les. Dům z r. 2003 je v dobrém stavu bez nutnosti oprav.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Prodej celoročně obyvatelné chaty se zahradou Praha-východ.

Jidaška, Mnichovice

Prodej celoročně obyvatelné chaty se zahradou Praha-východ.

Rodinný 47 m2 jiný

Chata s evidenčním číslem stojí na vlastním,…

 Přidat k oblíbeným

2 180 000 Kč konečná cena

Novostavba klimatizovaného domu 5+kk 140m2

Semonická 4260/9, Praha - Horní Počernice

Novostavba klimatizovaného domu 5+kk 140m2

Rodinný 140 m2 cihla

Nabízíme k prodeji nadstandardně řešenou…

 Přidat k oblíbeným

9 300 000 Kč konečná cena

Krkonoše - Benecko rekreacni objekt, dům

Zakouti 1, Benecko

Krkonoše - Benecko rekreacni objekt, dům

Rodinný 300 m2 cihla

Předmětem prodeje je rekreační objekt v…

 Přidat k oblíbeným

9 500 000 Kč konečná cena

 
 

RD Prodej RD 7+kk Oldřichov u Písku

Oldřichov 47, Dobev - Oldřichov

RD Prodej RD 7+kk Oldřichov u Písku

Rodinný 350 m2 cihla

Nabízíme k prodeji rodinný dům v obci Oldřichov u…

 Přidat k oblíbeným

6 500 000 Kč konečná cena

RD polosamota s velkým pozemkem.

Janovice nad Úhlavou - Petrovice nad Úhlavou (Okres Klatovy)

RD polosamota s velkým pozemkem.

Rodinný 95 m2 cihla

Nabízím RD po rekonstrukci. Dispozičně 3+1…

 Přidat k oblíbeným

2 250 000 Kč konečná cena

Prodám RD v klidné, vyhledávané lokalitě

U Starého hřbitova 145, Česká Třebová

Prodám RD v klidné, vyhledávané lokalitě

Rodinný 200 m2 cihla

Prodám rodinný domek v osobním vlastnictví,…

 Přidat k oblíbeným

2 999 999 Kč konečná cena