Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská

Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (2) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (3) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (4) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (5) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (6) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (7) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (8) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (9) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (10) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (11) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (12) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (13) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (14) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (15)
Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (2) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (3)
Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (4) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (5) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (6)
Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (7) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (8) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (9)
Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (10) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (11) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (12)
Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (13) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (14) Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská (15)
 • Adresa: Slovanská 2670, Aš (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Domy > Činžovní
 • Typ budovy: jiný
 • Dispozice: jiný
 • Stav objektu: výborný
 • Počet pater: 2
 • Zastavěná plocha: 300 m2
 • Užitná plocha: 600 m2
 • Plocha pozemku: 400 m2
 • Energetická náročnost: G
 • K dispozici: 1. 1. 2017

Cena:

1 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Josef Špalek
Telefon: 777 832 648
E-mail: j.spalek@tiscali.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Předmětem prodeje je bytový dům s ubytovnou ve 2. patře v klidné části města Aše. Tento dům se nachází 100 m od Hlavní třídy a autobusové zastávky. Dům je nepodsklepený, napojený na veškeré inženýrské sítě a je vytápěný centrálním plynovým kotlem. V přízemí se nachází 5 bytů 2+kk, každý byt má svoji terasu nebo malou zahrádku. V 1. patře je samostatný byt 2+kk a ubytovna, kde jsou dlouhodobě ubytovaní důchodci. Objekt má vlastní parkoviště. Čistý výnos 60 000,- Kč měsíčně. Tel: 777832648 Cena dohodou v RK

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Bytový dům v Aši, ulice Východní

Východní 1554, Podhradí

Bytový dům v Aši, ulice Východní

Činžovní 1 m2 jiný

Předmětem prodeje je podsklepený bytový dům v Aši…

 Přidat k oblíbeným

1 Kč konečná cena

Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská

Slovanská 2670, Aš

Bytový dům s ubytovnou v Aši, ulice Slovanská

Činžovní 600 m2 jiný

Předmětem prodeje je bytový dům s ubytovnou ve 2.…

 Přidat k oblíbeným

1 Kč konečná cena