Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji

Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (2) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (3) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (4) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (5) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (6) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (7)
Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (2) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (3)
Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (4) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (5) Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (6)
Prodej stánku s rychlým občerstvením v Českém ráji (7)

Cena:

450 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: David Chmel
Telefon: 774860034
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Prodáme stánek s rychlým občerstvením v lukrativní turistické oblasti v Českém ráji u Jinolických rybníků. Stánek se nachází na strategickém místě v Autocampu Jinolice na kraji velkého parkoviště. Disponuje pěknou udržovanou zastřešenou zahrádkou. Stánek byl v posledních letech velmi populární prodejem kebabu. Ideální osobní prohlídka. Rychlá návratnost investice.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*