Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní

Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (2) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (3) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (4) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (5) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (6) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (7) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (8) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (9)
Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (2) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (3)
Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (4) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (5) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (6)
Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (7) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (8) Společnost Pivo zloun s. r. o. nabízí pronájem plně vybavené, zavedené restaurace s kuchyní (9)
 • Adresa: Rybalkova 1267, Louny (mapa)
 • Typ nabídky: pronájem
 • Typ nemovitosti: Kancelářské a komerční prostory > Restaurace
 • Typ budovy: cihla
 • Stav objektu: po rekonstrukci
 • Podlaží: 2
 • Užitná plocha: 520 m2
 • Plocha pozemku: 250 m2
 • Elektroinstalace: 220/380 V
 • Topení: Ústřední topení
 • Zdroj vody: vodovod
 • parkovací místa: 50
 • Energetická náročnost: B
 • K dispozici: 1. 1. 2018

Cena:

1 Kč měsíčně za nemovitost
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Andrea Tarabová
Telefon: 603199990
E-mail: info@pivozloun.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Budova situovaná v areálu letního cvičiště v Lounech, po rekonstrukci barů a kuchyně. Dopravní obslužnost: vlaková stanice cca 50 m, autobusové nádraží cca 400 m, přilehlé veřejné parkoviště bez poplatku. Součástí budovy je minipivovar, který není předmětem pronájmu. Restaurace má dvě podlaží, na každém patře je plně vybaven bar, vybavená kuchyň je společná pro oba bary. Kapacita: dolní lokál 45 osob, salónek 30 osob, částečně zastřešená předzahrádka 70 osob, horní lokál 100 osob, horní terasa s markýzou 45 osob. Lokalita letního cvičiště sama o osobě láká rodiny s dětmi, cyklisty a další sportovce, ale nabízí i možnost pořádat vlastní kulturní akce uvnitř i vně budovy na svých, případně po domluvě městských pozemcích. Potenciál, který jsme nedokázali využít, je v blízkosti pracovišť stovek zaměstnanců státního aparátu. Zavedená klientela, propagace na serverech zaměřených na pivní turistiku, dobré jméno piva, personál s příjemným a ochotným vystupováním, absolutní důvěra ze strany společnosti k personálu, slušná hodnocení restaurace zákazníky, obzvlášť v posledním roce. Nájem prostor 0 Kč. Panoramatické fotky najdete na našem webu: http://www. pivozloun. cz/panorama-360/

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*