pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady

pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (2) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (3) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (4) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (5) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (6) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (7) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (8) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (9) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (10) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (11) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (12) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (13) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (14) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (15) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (16) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (17) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (18) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (19)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (2) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (3)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (4) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (5) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (6)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (7) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (8) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (9)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (10) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (11) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (12)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (13) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (14) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (15)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (16) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (17) pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (18)
pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady (19)
 • Adresa: Přístavní 1205/81, Brno - Brno-město (mapa)
 • Typ nabídky: pronájem
 • Typ nemovitosti: Kancelářské a komerční prostory > Restaurace
 • Typ budovy: dřevo
 • Stav objektu: výborný
 • Nejkratší délka pronájmu: 12 měsíců
 • Nejvyšší délka pronájmu: 60 měsíců
 • Podlaží: 2
 • Užitná plocha: 150 m2
 • Plocha pozemku: 200 m2
 • Elektroinstalace: 220/380 V
 • Topení: Ústřední topení
 • Zdroj vody: vodovod
 • parkovací místa: 2
 • Energetická náročnost: C
 • K dispozici: 1. 4. 2018

Cena:

25 000 Kč měsíčně za nemovitost
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Lenka Nevřivová
Telefon: 776791195
E-mail: info@apartmanyspindl.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice lukrativní restauraci (bistro, kavárnu, občerstvení) - loď veveří nacházející se v přístavišti brněnské přehrady vedle centrálního parkoviště. Jedná se o bývalý parník Loď Veveří, nacházející se nyní na udržovaném travnatém pozemku s letní zahrádkou. Lod má dvě paluby s posezením pro hosty, bar, kuchyń, wc, a venkovní zahrádku. Užitná plocha je ca 140m2. Počet míst k sezení uvnitř lodi je ca 45, venkovní zahrádka má ca 25 míst. Horní otevřená paluba s krásným výhledem na celou Brněnskou přehradu - ca 25 míst k sezení. Kuchyň i bar je zařízený a vybavený. Součástí baru je výčepní zařízení, dále je na lodi moderní prosklená otočná chladící vitrina na zákusky a dorty. Další vybavení lodi: prosklené ledničky, stoly, lavice s polstry, ubrusy, závěsy, Před lodí je reklamní osvětlená vitrina a osvětlený stojan na venkovní lídelní lístek. Loď nabízí velmi široké možnosti využití - možno provozovat jako kokteilový bar, gril bar, jako kavárnu či restauraci. Možnost konání letních tanečních večerů. Loď je napojena na kanalizaci, přívod vody a el energie. V podpalubí je chlazený sklad na pivo . Možnost nájem zmrzlinový stroj na točenou zmrzlinu.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Přenecháme za odstupné zavedenou čajovnu v centru Brna - Veveří

Jiráskova 255/55, Brno - Brno-město

Přenecháme za odstupné zavedenou čajovnu v centru Brna - Veveří

Restaurace 138 m2 cihla

(Rezervace) Dobrý den, přenechám za odstupné…

 Přidat k oblíbeným

12 000 Kč měsíčně za nemovitost

Přenechám nájemní smlouvu k provozování komerčního prostoru

Seifertova 77, Praha - Žižkov

Přenechám nájemní smlouvu k provozování komerčního prostoru

Restaurace 62 m2 cihla

Přenechám nájemní smlouvu k provozování…

 Přidat k oblíbeným

13 000 Kč měsíčně za nemovitost

pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady

Přístavní 1205/81, Brno - Brno-město

pronájem restaurace - loď veveří V přístavišti brněnské přehrady

Restaurace 150 m2 dřevo

Nabízíme k dlouhodobému pronájmu velice…

 Přidat k oblíbeným

25 000 Kč měsíčně za nemovitost