Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa

Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (2) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (3) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (4) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (5) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (6) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (7) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (8) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (9) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (10) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (11) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (12) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (13) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (14) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (15) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (16) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (17) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (18) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (19) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (20) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (21) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (22) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (23) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (24) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (25) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (26) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (27)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (2) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (3)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (4) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (5) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (6)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (7) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (8) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (9)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (10) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (11) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (12)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (13) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (14) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (15)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (16) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (17) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (18)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (19) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (20) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (21)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (22) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (23) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (24)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (25) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (26) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (27)
 • Adresa: Račerovická 1068, Třebíč (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Domy > Rodinný
 • Typ budovy: cihla
 • Dispozice: jiný
 • Stav objektu: dobrý
 • Zastavěná plocha: 118 m2
 • Užitná plocha: 200 m2
 • Plocha pozemku: 1427 m2
 • Elektroinstalace: 220 V
 • Topení: Ústřední topení
 • Zdroj vody: vlastní zdroj
 • Energetická náročnost: C
 • K dispozici: 3. 9. 2018

Cena:

4 900 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Věra Berounová
E-mail: VeraBerounova@seznam.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům s pozemkem 1427 m2. Dům je postaven v klidné zalesněné části Třebíče (městě památek Unesco) v části Podklášteří v Bažantnici. Je vhodný pro toho, kdo vyhledává bydlení nebo chalupaření na polosamotě, stranou od shonu města v nádherném kraji Vysočina. Rychlý dojezd do města, které je vzdálené cca 2 km je zajištěn buď modrými autobusy několikrát denně, které zastavují na asi 300 m vzdálené zastávce, vlastní přepravou autem, na kole, pěšky, nebo občas i dopravou městskou. Kolaudace r. 2009. Zastavěná plocha RD je 118 m2, obytná plocha 200 m2. dispozice: 1: np - zádveří + chodba se schodištěm, kuchyň, spíž, obývací pokoj, chodba, koupelna + wc, ložnice, místnost pro kotel, terasa. Podkroví - chodba + schodišťový prostor, kuchyň, koupelna + wc, 3 pokoje. rd přízemní, nepodsklepený s obytným podkrovím, půd. rozměr stavby 11,0 x10,7 m. Střecha sedlová s vikýři a střešními okny, krytina bramac v barvě tmavě hnědé. Vytápění objektu a ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem Junkers. Pro likvidaci odpadních vod je určena domovní čistička. Objekt je nachystán i na vytápění elektrické, případně tuhými palivy. rk nevolat!

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Prodej rodinného domu, možnost využití i jako rekreační chalupa

Merboltice 131, Merboltice

Prodej rodinného domu, možnost využití i jako rekreační chalupa

Rodinný 160 m2 cihla

Prodám rodinný dům, možno využít i jako chalupu 7…

 Přidat k oblíbeným

2 630 000 Kč konečná cena

Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa

Račerovická 1068, Třebíč

Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa

Rodinný 200 m2 cihla

Nabízím k prodeji rodinný dům s pozemkem 1427 m2.…

 Přidat k oblíbeným

4 900 000 Kč konečná cena

Nenkovice (okr. Hodonín) RD 4+1, 1316m2

Nenkovice 77, Nenkovice

Nenkovice (okr. Hodonín) RD 4+1, 1316m2

Rodinný 140 m2 cihla

V obci Nenkovice (okres Hodonín), 15 km od Kyjova…

 Přidat k oblíbeným

1 200 000 Kč konečná cena

 
 

Prodej rodinného domu 280m2

Náměstí J. Gurreho 30, Římov

Prodej rodinného domu 280m2

Rodinný 400 m2 cihla

Prodáme rodinný dům v centru Římova na náměstí J.…

 Přidat k oblíbeným

1 Kč konečná cena

prodej RD horní radechová

Horní Radechová (Okres Náchod)

prodej RD horní radechová

Rodinný 180 m2 cihla

Nabízíme k prodeji hezký a prostorný řadový dům v…

 Přidat k oblíbeným

2 690 000 Kč konečná cena

Na Šumavě, v Národním parku, Slunečná kavárna

Srní 8, Srní

Na Šumavě, v Národním parku, Slunečná kavárna

Rodinný 240 m2 cihla

Za deset let jsme z malinké kavárničky postavili…

 Přidat k oblíbeným

13 000 000 Kč konečná cena