Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa

Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (2) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (3) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (4) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (5) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (6) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (7) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (8) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (9) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (10) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (11) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (12) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (13) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (14) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (15) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (16) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (17) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (18) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (19) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (20) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (21) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (22) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (23) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (24) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (25) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (26) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (27)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (2) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (3)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (4) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (5) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (6)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (7) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (8) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (9)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (10) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (11) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (12)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (13) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (14) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (15)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (16) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (17) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (18)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (19) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (20) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (21)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (22) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (23) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (24)
Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (25) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (26) Prodej rodinného domu Třebíč - bydlení na polosamotě v krásném prostředí lesa (27)
 • Adresa: Račerovická 1068, Třebíč (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Domy > Rodinný
 • Typ budovy: cihla
 • Dispozice: jiný
 • Stav objektu: dobrý
 • Zastavěná plocha: 118 m2
 • Užitná plocha: 200 m2
 • Plocha pozemku: 1427 m2
 • Elektroinstalace: 220 V
 • Topení: Ústřední topení
 • Zdroj vody: vlastní zdroj
 • Energetická náročnost: C
 • K dispozici: 1. 11. 2018

Cena:

4 900 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Věra Berounová
E-mail: VeraBerounova@seznam.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji rodinný dům s pozemkem 1427 m2. Dům je postaven v klidné zalesněné části Třebíče (městě památek Unesco) v části Podklášteří v Bažantnici. Je vhodný pro toho, kdo vyhledává bydlení nebo chalupaření na polosamotě, stranou od shonu města v nádherném kraji Vysočina. Rychlý dojezd do města, které je vzdálené cca 2 km je zajištěn buď modrými autobusy několikrát denně, které zastavují na asi 300 m vzdálené zastávce, vlastní přepravou autem, na kole, pěšky, nebo občas i dopravou městskou. Kolaudace r. 2009. Zastavěná plocha RD je 118 m2, obytná plocha 200 m2. dispozice: 1: np - zádveří + chodba se schodištěm, kuchyň, spíž, obývací pokoj, chodba, koupelna + wc, ložnice, místnost pro kotel, terasa. Podkroví - chodba + schodišťový prostor, kuchyň, koupelna + wc, 3 pokoje. rd přízemní, nepodsklepený s obytným podkrovím, půd. rozměr stavby 11,0 x10,7 m. Střecha sedlová s vikýři a střešními okny, krytina bramac v barvě tmavě hnědé. Vytápění objektu a ohřev vody plynovým kondenzačním kotlem Junkers. Pro likvidaci odpadních vod je určena domovní čistička. Objekt je nachystán i na vytápění elektrické, případně tuhými palivy. rk nevolat!

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Novostavba rodinného domu v Libštátě, okr. Semily

Libštát (Okres Semily)

Novostavba rodinného domu v Libštátě, okr. Semily

Rodinný 133 m2 cihla

Společnost ds Logistic s. r. o. realizovala a…

 Přidat k oblíbeným

3 300 000 Kč konečná cena

Prodej domu Kylešovice - prohlídka 29.10. od 9:00 hod

Hlavní 42/66, Opava - Kylešovice

Prodej domu Kylešovice - prohlídka 29.10. od 9:00 hod

Rodinný 160 m2 cihla

Nabízím k prodeji přímému zájemci ne RK rodinný…

 Přidat k oblíbeným

2 500 000 Kč konečná cena

Řadové domy Hrádek novostavba

Starý Dvůr, Hrádek nad Nisou

Řadové domy Hrádek novostavba

Rodinný 138 m2 cihla

Nabízíme k prodeji řadový, rodinný dům, před…

 Přidat k oblíbeným

3 350 000 Kč konečná cena

 
 

Prodej RD v Černem Dole, Cista v Krkonosich

Čistá v Krkonoších 14, Černý Důl

Prodej RD v Černem Dole, Cista v Krkonosich

Rodinný 170 m2 cihla

Dům je v dobrem stavu s využitím k trvalému…

 Přidat k oblíbeným

3 200 000 Kč konečná cena

Rodinný dům v Družci u Kladna

Lípová 130, Družec

Rodinný dům v Družci u Kladna

Rodinný 90 m2 cihla

Prodám RD s dispozicí 2+ kk o výměře 90 metrů…

 Přidat k oblíbeným

2 450 000 Kč konečná cena

Rodinný dům po rekonstrukci za cenu bytu

Uhy (Okres Kladno)

Rodinný dům po rekonstrukci za cenu bytu

Rodinný 85 m2 jiný

Rodinný domek po rekonstrukci v klidné části obce…

 Přidat k oblíbeným

1 650 000 Kč konečná cena