Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole

Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (2) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (3) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (4) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (5) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (6) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (7) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (8) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (9) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (10) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (11) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (12) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (13) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (14) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (15) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (16) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (17) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (18)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (2) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (3)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (4) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (5) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (6)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (7) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (8) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (9)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (10) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (11) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (12)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (13) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (14) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (15)
Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (16) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (17) Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole (18)
 • Adresa: Na Rybářce, Praha - Suchdol (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Jiné > Chata
 • Typ budovy: dřevo
 • Dispozice: 1+1
 • Stav objektu: po rekonstrukci
 • Užitná plocha: 26 m2
 • Plocha pozemku: 384 m2
 • Elektroinstalace: 220/380 V
 • Topení: Lokální topení
 • Zdroj vody: vodovod
 • parkovací místa: 2
 • Energetická náročnost: G
 • K dispozici: 10. 8. 2018

Cena:

640 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Roman Sloup
Telefon: 776799813
E-mail: roman.sloup@seznam.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Přímý majitel nabízí k prodeji pěknou, útulnou chatu vhodnou i k celoročnímu bydlení o zastavěné ploše 26 m2 nacházející se na pozemku o rozloze 384m2 na Suchdole. Chata je zateplená a po celkové rekonstrukci s garáží pro motocykl či kola. Je plně vybavená kuchyňka (myčka, lednička, plynový sporák, mikrovlnná trouba). Dále sprcha, splachovací wc, umyvadlo a sklep. V podkroví je možné spaní pro 2 osoby. V obývacím pokoji je rozkládací sedací souprava, kde mohou přespávat 2 osoby. Vytápění kamny nebo přímotopy. Chata je na pozemku 235/3, k.ú. Sedlec (Praha 6 – Suchdol). Jedná se o velmi pěkné místo s přístupem z veřejné komunikace a parkování automobilu je přímo na pozemku zahrádky. Lokalita je 5 minut od centra Dejvic a metra autem, nedaleko zastávka autobusu. Po prodeji chaty bude také na nového majitele převedena nájemní smlouva se zahrádkářským svazem na pozemek této zahrádky s ročním nájemným ve výši cca 4.900.- Kč ročně. Do chaty je zavedena elektřina (220 i 380V) s vlastním elektroměrem a dále voda s vlastním vodoměrem. Navíc voda ze studny s vodoměrem pro zalévání. U chaty je skleník, bazén, dřevník. Na pozemku je vinná réva, jahody, jabloně, meruňka, broskev a další stromy.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Prodej chaty Kozojedy, Praha-východ

Kozojedy (Okres Praha-východ)

Prodej chaty Kozojedy, Praha-východ

Chata 60 m2 dřevo

Prodej chaty na vlastním pozemku 380 m2 Praha…

 Přidat k oblíbeným

1 350 000 Kč konečná cena

Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky Lovčičky, Jihomoravský kraj

Lovčičky č.o.3, Lovčičky

Prodej rekreačního objektu 2+kk bez realitky Lovčičky, Jihomoravský kraj

Chata 59 m2 jiný

Nabízím k prodeji rekreační chatu 2+kk (59 m2),…

 Přidat k oblíbeným

1 350 000 Kč konečná cena

Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole

Na Rybářce, Praha - Suchdol

Chata s možností celoročního bydlení od přímého majitele na Suchdole

Chata 26 m2 dřevo

Přímý majitel nabízí k prodeji pěknou, útulnou…

 Přidat k oblíbeným

640 000 Kč konečná cena