Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice

Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (2) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (3) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (4) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (5) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (6) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (7) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (8) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (9) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (10) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (11) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (12) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (13) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (14) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (15) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (16) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (17) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (18) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (19)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (2) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (3)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (4) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (5) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (6)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (7) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (8) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (9)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (10) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (11) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (12)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (13) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (14) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (15)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (16) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (17) Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (18)
Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice (19)
 • Adresa: Batňovice (Okres Trutnov) (mapa)
 • Typ nabídky: prodej
 • Typ nemovitosti: Jiné > Chata
 • Typ budovy: dřevo
 • Dispozice: jiný
 • Stav objektu: dobrý
 • Užitná plocha: 30 m2
 • Plocha pozemku: 416 m2
 • Elektroinstalace: 220 V
 • Topení: Lokální topení
 • Zdroj vody: vodovod
 • parkovací místa: 1
 • Energetická náročnost: G
 • K dispozici: 15. 7. 2019

Cena:

690 000 Kč konečná cena
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Gustav Janů
E-mail: jangus@post.cz
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Nabízím k prodeji chatu na vl. pozemku, v chatové oblasti, s výhledem na rybník a s krásným výhledem na okolní krajinu v Batňovicích a Jestřebí hory. K chatě náleží dřevěná kolna pro uskladnění zahradních potřeb. Celková výměra pozemků činí 416 m2. Zastavěná plocha je 35 m2. Úpravou břehu pod chatou lze i lépe parkovat. Chata je prodávána včetně kompletního vybavení a zařízení v chatě i na pozemku. Je napojena na el. energii a veřejný vodovod (v zimních měsících vypuštěn). WC chemické. Topení lokální na tuhá paliva. Přístup po obecní zpevněné komunikaci. Velmi hezké klidné místo s nádherným výhledem, vhodné pro rybáře a k okamžitému využívání. Stav budovy je dobrý, prováděné pravidelné nátěry. Provedena rekonstrukce kuchyňské části a části pro sprchový kout (položení dlažby, nové stěny, nové elektrorozvody + více zásuvek, vybudovaný rozvod vody, včetně bojleru 20 l., zabudovaný sprchový kout). Provedena rekonstrukce zápraží (obnova zdiva, nová zpevněná podlaha, včetně zabudovaných sloupků a zpevnění zábradlí). Provedena obnova zdiva udírny a vybudování plochy, včetně dlažby, pro venkovní posezení. Při rychlém jednání možná sleva nebo úhrada daně z nabití nemovitosti za kupujícího.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Zděná chata Kunčice v rekreační oblasti

Kunčice, Kunčice

Zděná chata Kunčice v rekreační oblasti

Chata 77 m2 cihla

Zděná chata s dřevěnými balkony, eternitovou…

 Přidat k oblíbeným

850 000 Kč konečná cena

Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice

Batňovice (Okres Trutnov)

Prodej chaty u rybníka v chatové oblasti Batňovice

Chata 30 m2 dřevo

Nabízím k prodeji chatu na vl. pozemku, v chatové…

 Přidat k oblíbeným

690 000 Kč konečná cena

Luxusní chata na skvělém místě

Hořice (Okres Jičín)

Luxusní chata na skvělém místě

Chata 70 m2 kámen

Prodej zděné chaty-domku 3+1 +terasa+ sklep+…

 Přidat k oblíbeným

1 990 000 Kč konečná cena

 
 

Chatka - "Orlí hnízdo" Jarov, Dolní Břežany, na hranici Prahy

Jarov 525, Dolní Břežany - Jarov

Chatka - "Orlí hnízdo" Jarov, Dolní Břežany, na hranici Prahy

Chata 56 m2 dřevo

Prodej originální chatky "Orlí hnízdo" v chatové…

 Přidat k oblíbeným

370 000 Kč konečná cena