kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem

kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (2) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (3) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (4) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (5) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (6) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (7) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (8) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (9)
kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (2) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (3)
kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (4) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (5) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (6)
kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (7) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (8) kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem (9)

Cena:

17 000 Kč měsíčně za nemovitost
Navrhnout jinou cenu

Majitel:

Jméno: Zdeněk Sysel
Telefon: 777994463
Kontaktovat majitele 

Popis nemovitosti

Pronájem - celé patro nebo jednotlivé kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem Kancelářské prostory v centru Karlových Varů, Bělehradská ulice č. 4 (pod soudem) - výhodná poloha. Po kompletní moderní rekonstrukci. K pronájmu jsou prostory ve 3. patře, skládající se ze vstupu, recepce, kuchyňky, sociálního zařízení, chodby, drobného skladového zázemí a 4 kanceláří (nebo zasedaček). Jsou provedeny datové rozvody, serverovna, zabezpečovací zařízení, domácí telefon. Možno pronajmout jako celek nebo jednotlivé kanceláře se společnou recepcí a zázemím. V domě je úklid společných prostor, možnost zajištění úklidu kanceláří. Vytápění plynovým kotlem. Plánky ukazují možné uspořádání včetně domovní chodby. Nutno vidět, volejte 777 99 44 63.

Mapa

Vložte své hodnocení

*

*
*
*

*
   
 

Pronájem inspirativní kanceláře / atelieru

21, Dobřeň - Jestřebice (Okres Mělník)

Pronájem inspirativní kanceláře / atelieru

Kancelář 70 m2 dřevo

Pronájem objektu v srdci chko Kokořínsko pro…

 Přidat k oblíbeným

38 000 Kč měsíčně za nemovitost

Praha 1 Vánoční trhy

Národní 63/26, Praha 10 - Nové Město

Praha 1 Vánoční trhy

Kancelář 4 m2 jiný

Praha 1 vánoční trhy Pronájem posledních …

 Přidat k oblíbeným

2 000 Kč konečná cena

kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem

Bělehradská 1094/4, Karlovy Vary

kanceláře v centru Karlových Varů s pěkným výhledem

Kancelář 110 m2 cihla

Pronájem - celé patro nebo jednotlivé kanceláře v…

 Přidat k oblíbeným

17 000 Kč měsíčně za nemovitost