Poradna

Prodeje ani koupě nemovitosti se není třeba bát, pokud se budete řídit obecně platnými pravidly a dáte si pozor na různé fígle, ať už ze strany nepoctivých realitních makléřů nebo podvodníků mezi kupci či prodejci.

Pokud se chystáte prodat či pronajmout svou nemovitost bez makléře, připravili jsme pro Vás v rubrice Poradna jednoduché shrnutí těch nejzákladnějších pravidel, tipů, rad a návodů, aby se Váš realitní obchod uskutečnil bez problémů. Doporučujeme proto věnovat následujícím řádkům dostatečnou pozornost.

Jestliže však chcete mít při prodeji či pronájmu naprostou jistotu a právní podporu, můžete využít služeb našich zkušených advokátů. S financováním Vám pak rádi pomohou naši hypoteční makléři.

 Rady
a návody

Nevíte, jak stanovit reálnou cenu při prodeji Vaší nemovitosti, jak vytvořit poutavý inzerát či jak se vypořádat s triky nepoctivých realitních makléřů? Tyto a spoustu dalších rad naleznete právě zde.

 Katastr
nemovitostí

Pokud prodáváte dům, pozemek či byt v osobním vlastnictví, budou se Vám jistě hodit informace o fungování katastrálních úřadů.

 Slovník
pojmů

Pokud jste na realitním trhu nováčky, jistě oceníte abecedně seřazený slovník pojmů, se kterými se při prodeji či pronájmu nemovitosti nejčastěji setkáte.

 Hypoteční
poradna

Zde se dozvíte, jak na financování nemovitosti hypotečním úvěrem či úvěrem ze stavebního spoření.